Apie mus
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,bridge-core-2.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Apie mus

World’s largest no-kill rescue and adoption

Veislyno gyvenime dalyvauja visa mūsų šeima

aš vardu Laura, vyras – Modestas ir du mažamečiai broliukai Laurynas ir Martynas.

Apie šios veislės šuniuką savo namuose svajojau apie dešimtmetį ir tik atsiradus tinkamoms gyvenimo sąlygoms svajonė išsipildė.

Ir svajonė išsipildė su kaupu, nes šiuo metu mes gyvename akitų rojuje, kuris suteikia daug meilės, gerų emocijų ir energijos, džiaugsmo ir laimės.

2016 m. įsigijome pirmą akitą E‘hiroshi, kad jam būtų linksmiau ir draugę Gaarą,

ne tik smagiai leidome laiką kartu taip pat ir mokėmės, kaip teisingai maitinti, prižiūrėti, auklėti, lankėme dresūros užsiėmimus, seminarus.

Iš savo šunų veisėjų ir aplinkinių sulaukėme daug komplimentų augintiniams ir padrąsinimo eiti parodas, taip atsirado mūsų šeimyninis hobis.

Kiekviena kelionė su augintiniais yra nuotykis.

Tai laikas pabūti bendraminčių tarpe, komandinis darbas, daug atsakingų momentų ir aišku šventė, nes tai tavo akitų komandos pasirodymas, įdirbio įvertinimas, o be apdovanojimų mūsų akitos dažniausiai negrįžta, todėl parodose dalyvauti dar smagiau.

Mūsų augintiniams parodose sekėsi fantastiškai, nors buvome naujokai, kiekviena paroda mums buvo kažkas naujo, netikėto ir įsimintino su begale emocijų.

Didžiausiose parodose mūsų augintiniai užėmę prizines vietas: Pasaulinė šunų paroda Olandijoje, Japonų teisėjų teisėjaujama Akita Cup paroda Lenkijoje, specializuota japonų veislių paroda Lenkijoje ir kt.

Turėdami sveikus, puikaus temperamento, gražius, tituluotus augintinius nusprendėme imtis itin atsakingo ir sunkaus darbo akitų veislės gerinimo t.y. veisimo.

Veislynas  „Akitanija“

„Akitanija“ veislyne veisiami japonų akitų veislės šunys todėl, kad jie pripažinti puikiais veislės atstovais ir veisiami tik sveiki, atitinkantys veislės standartą, turintys puikų temperamentą, anatomiją bei judesy šunys. Labai didelį dėmesį kreipiame į charakterį, iš svetur patinas pasirenkamas tik tas, kuris yra draugiškas ir nerodo agresijos.

Seminarai, gilinimasis į kilmę, bendravimas ir bendradarbiavimas su geriausiais Lietuvos, Europos ir Japonijos veislynais duoda neįkainojamų žinių, patirties ir sumažina klaidų galimybę.

Dokumentai

Visos „Akitanijos“ veisiamos akitos turi:

  • FCI kilmės dokumentus,
  • AKIHO – japoniškus dokumentus įrodančius veislės grynumą.
  • Sveikatos patikrinimo sertifikatus,
  • Visos akitos turi įvertinimus ne tik Lietuvos ir Europos teisėjų, bet ir teisėjų iš Japonijos.

Akitoms darome:

  • privalomą sveikatos tyrimą klubo/alkunės displazijos;
  • privalomą genetinio profilio tyrimą (DNR);
  • papildomus: akių, bei kitus tymus prieš kergimą kaip bruceliozė, chlamidiozė ir kt., kurie siunčiami į Laboklin laboratoriją Vokietijoje.

Veislynas  „Akitanija“

Niekada nepaliksime nei savo nei išveistų šuniukų prieglaudoje, esant blogoms aplinkybėms pasiimsime juos pas save arba surasime patikimus naujus namus.

Mūsų šuniukų savininkai gauna visą aktualią informaciją kaip auginti akitą, kuo maitinti, kur vesti dresuoti, pas kokius veterinarus kreiptis ištikus bėdai, kas reikalinga norint pradėti eiti į parodas.

Bendraujame ir esame pasiruošę palaikyti, pasidalinti informacija ir patirtimi visą šuniuko gyvenimą.

Apie „Akitanijos“ veisiamas akitas informaciją rasite https://e.kinologija.lt/ (sveikatos tyrimai, titulai, kilmė) suvedę šunų pilnus vardus ir http://www.akitapedigree.com/

rasite dar daugiau informacijos apie kilmę, matysite informaciją ir titulus ne tik tėvų, bet ir išveistų šuniukų.

Mūsų veisimo misija

Su didele meile gerinti akitų veislę.

Veisimo vizija

Veisti tik puikios sveikatos, stabilios psichikos, puikios konstitucijos akitas atitinkančias FCI ir Akiho veislės standartus.

Vertybės

Laimingos šeimos kartu su mūsų veisimo akitukais, jų geri atsiliepimai ir šiltas bendravimas.